Nog de laatste twee van de 1 meistoet. En dan is het gedaan met die stoetfoto’s voor dit jaar…
De familiedag van het Vlaams Belang was ook op 1 mei op de kaaien in Antwerpen. Toen we in de namiddag gingen wandelen zag ik in de verte allerlei activiteiten op de kaai en ik dacht aanvankelijk ‘hoihoi er is iets te doen!’ maar toen ik zag dat het de familiedag van het VB was, ging mijn goesting al snel over. We zijn snel weggegaan. Ik word er zo droef van, van die kortzichtigen.
Geef mij dan maar die socialisten!
Deze twee waren een filmcamera aan het opzetten. Toen ik een opmerking maakte over hun coole voorkomen verklaarden ze dat de zonnenbrillen niet per se voor de show waren, maar wel voor hun ogen te verdoezelen. Ze hadden de ganse nacht niet geslapen.
En deze heren waren het mooist aangekleed, vond ik.
Héél erg mooie reeks!
Nou, mooie portretten gemaakt de laatste dagen, hoor! Zo’n 50 mm is inderdaad fantastisch. Het experimenteren met de scherptediepte is boeidend en het effect grandioos. Bij een hoge diafragma waarde zijn je foto’s superscherp. Je maakt er totaal andere foto’s mee. Bovendien is zo’n vaste brandpuntsafstand een uitdaging op het gebied van kadrering.
Die 1 mei foto’s vind ik allemaal erg knap Ysabje!
Knappe reeksen met mooie bewerking!
Proficiat met de hele reeks, met of zonder ‘gedesatureerd’ rood 🙂